Уряд знайшов на зарплату шахтарям мільярд гривень

Гроші на заробітну платню працівникам вуглевидобувної галузі виділять зі стабфонду.

Уряд перерозподілив кошти стабілізаційного фонду, спрямувавши 1,05 млрд. грн. на виплату шахтарям заробітної плати за 2009 рік.

Згідно з опублікованою постановою Кабінету Міністрів, формально ці кошти знято з напряму "здешевлення кредитів, фінансування інвестиційних проектів із будівництва та технічного переоснащення вугледобувних підприємств, проектів, пов'язаних з підвищенням рівня безпеки шахт і їх ліквідації", на "держпідтримку вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості продукції".

При цьому уряд доручив Мінвуглепрому узгодити такий перерозподіл коштів стабфонду з комітетами Верховної ради з питань фінансів і бюджету.

Як зазначила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, вона переконана, що заборгованості у вугільній галузі з зарплат наразі немає, а якщо вона десь і існує, то буде погашена буквально найближчими днями.

Вона повідомила, що стан справ у вугільній галузі, зокрема з виплатою зарплат, обговорюватиметься 3 квітня на нараді, на яку запрошені також вугільні профспілки та голова облради Донецької області.

Як повідомлялося, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко доручила міністрам істотно скоротити або ліквідувати заборгованості із зарплат у державному секторі до 15 квітня. Попередження за збільшення заборгованості із виплати зарплат на підвідомчих підприємствах були висунуті міністру оборони Юрію Єханурову, міністру регіонального розвитку і будівництва Василю Куйбіді і голові Держкомводогоспу Василю Сташуку.

"Сьогодні ми шкіру не спускали на засіданні уряду, але всі, хто не погасить таку заборгованість або не скоротить її до того, як буде підбито остаточні підсумки, - це до 15 квітня, безумовно, привселюдно всю шкіру буде знято. Це не жарт, тому що міністри зобов`язані хоча б це питання вирішити надійно - заборгованість із заробітної плати має бути або істотно скорочена або взагалі ліквідована щодо державних підприємств", - сказала Тимошенко.

Читайте також:

Балога живе на одну зарплату

Тимошенко пообіцяла провести "зняття шкіри" з міністрів привселюдно

Борги із зарплат в Україні зменшилися на чверть

Україна в першому кварталі року перевиконала бюджет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: