Уряд знайшов способи боротьби з кризою

Кабінет міністрів ухвалив низку документів, які мають допомогти зменшити вплив світової фінансової кризи на українську економіку.

Кабмін ухвалив розпорядження "Про затвердження плану заходів зі зменшення негативного сальдо у зовнішній торгівлі". Розпорядження дозволить мінімізувати вплив світової фінансової кризи на українську економіку. Документом передбачається запровадження переліку заходів, які дозволять внормувати імпорт товарів в Україну, що в свою чергу дасть можливість захистити вітчизняних товаровиробників та мінімізує можливий негативний вплив світової фінансової кризи на національну економіку.

Уряд також ухвалив законопроект "Про облік ресурсів, постачання яких здійснюється населенню з використанням мережі". Ухвалення законопроекту дозволить підвищити ефективність споживання енергоресурсів та води, скоротити втрати ресурсів та зменшити фінансове навантаження на людей, які сплачуватимуть лише за фактично спожитий обсяг електроенергії та води.

Кабмін також заслухав керівників Державної податкової адміністрації, Державної митної служби та Пенсійного фонду України щодо виконання бюджетних показників та їх корекції в контексті запобігання негативним наслідкам фінансової кризи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: