Уряд знизить ціни на газ для священиків

Газ для релігійних організацій постачатимуть за тарифами для населення.

Кабінет міністрів має намір встановити ціни на природний газ для релігійних організацій на рівні цін на газ для населення.

За словами джерела в уряді, вже підготовлено відповідний проект постанови Кабміну, який найближчим часом буде прийнятий.

Зокрема, Кабмін планує встановити, що природний газ для релігійних організацій на комунально-побутові послуги відпускається за роздрібними цінами на умовах, які затверджені Національною комісією регулювання електроенергетики для потреб населення.

Нагадаємо, 13 липня Рада церков України звернулася до Кабміну з проханням встановити тарифи на природний газ і воду на рівні тарифів для населення, а на опалення – на рівні тарифів для некомерційних організацій. Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко пообіцяла встановити тарифи на комунальні послуги для релігійних організацій на рівні тарифів для населення.

Зараз населення купує природний газ по 402-622 грн (близько 51,5-79,7 доларів) за тисячу кубометрів (залежно від обсягів споживання). Для порівняння: його вартість для промисловості становить 310 доларів за тисячу кубометрів.

Релігійні підприємства платять за газ, як промислові підприємства.

Читайте також:

Опалювальний сезон в Києві під загрозою зриву

Києву повернули гарячу воду та газ, незважаючи на борги

Україна отримає кредит від ЄС, коли подорожчає газ для населення

Європа дала Україні грошей на газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: