Уряд знизив тарифи на комунальні послуги для релігійних організацій

Уряд знизив тарифи на централізоване опалення, постачання гарячої та холодної води для релігійних організацій до рівня тарифів для населення.

Кабмін прийняв постанову, згідно з якою тарифи на централізоване опалення, постачання гарячої та холодної води для релігійних організацій встановлюються на тому ж рівні, як і для населення.

Про це після засідання уряду повідомив міністр з питань житлово-комунального господарства України Олексій Кучеренко.

Відповідно до ухваленої постанови уряд вніс зміни до постанови №955 від 10.07.2006 року "Про затвердження Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води" та до постанови №959 від 12.07.2006 року "Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення".

Зміни передбачають, що "органи влади, уповноважені встановлювати (погоджувати) тарифи, можуть визначити додаткові категорії споживачів" у разі дотримання певних умов рентабельності.

Одночасно з цим до обох з зазначених постанов Кабміну внесено доповнення про те, що "Релігійні організації сплачують надані послуги за тарифами, встановленими для населення".

"Тобто ціни на тепло та на водопостачання для релігійних організацій будуть такими, як для населення, тобто по-мінімуму", – підкреслив Олексій Кучеренко.
Постанова прийнята 24 лютого.

Як відомо, на думку Держкомнацрелігій, внесення таких доповнень до цих постанов Кабінету міністрів "відповідає загальній політиці держави щодо релігійних організацій, які сплачують за електроенергію та газ за тими самими тарифами, як і населення".

У липні 2009 року під час зустрічі з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій прем’єр-міністр Юлія Тимошенко запевнила, що уряд доведе до логічного завершення питання надання комунальних послуг церквам за цінами, встановленими для населення. Цей процес Кабінет міністрів почав у вересні минулого року з ухвалення постанови про встановлення для релігійних організацій тарифів на природний газ за мінімальними диференційованими цінами, передбаченими для населення.

Читайте також:

Храми Києва шукають в Європі захисту від комунальних тарифів Черновецького

Прокуратура визнала комунальні тарифи в Києві незаконними

Православні храми вдвічі підняли ціни на послуги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: