Уряд зрівняє пенсійний вік чоловіків і жінок

Процес підвищення пенсійного віку жінок до рівня, який зараз мають чоловіки, Кабмін планує завершити до 2021 року.

Міністерство праці та соціальної політики має намір поступово підвищувати пенсійний вік жінок з 2012 до 2021 року. Про це повідомили у відомстві.

За інформацією міністерства, підвищення пенсійного віку відбуватиметься двома шляхами. Перший із них - поступове вирівнювання віку жінок до чоловіків. "У 2012 році розпочнеться підвищення. Воно буде щорічно збільшуватись на 6 місяців до досягнення 60 років", - наголосили в уряді.

Другий напрям пенсійної реформи стосуватиметься тих, хто увійде в другий рівень накопичувальної пенсійної системи на дату упровадження другого рівня, яке планується до кінця 2012 року.

У прес-службі Мінпраці зазначили, що з 2012 року усі громадяни виходитимуть на пенсію у 65 років, але це стосуватиметься лише тих осіб, котрі досягнуть 35 років.

Як відомо, на сьогодні пенсійний вік для чоловіків в Україні становить 60 років, для жінок - 55 років. У 2009 році середня тривалість життя у жінок становила 74 роки, у чоловіків - 62,3 року.

В уряді раніше обіцяли не підвищувати пенсійний вік для жінок. Разом із тим, програма економічних реформ, запропонована президентом Віктором Януковичем, передбачає поступове вирівнювання пенсійного віку для всіх категорій громадян.

Згідно з документом, пенсійний вік має вирівнюватися поступово з кроком 0,5 року протягом 10 років.

Читайте також:

Програма президента підвищує жінкам пенсійний вік

Уряд пообіцяв не підвищувати пенсійний вік та ціни на газ

Мінфін пропонує зрівняти всі пенсії заради стабільності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: