Уряд звільнить будівельників від ПДВ

В Кабміні виступають за зняття з будівельно-монтажних робіт з будівництва доступного житла та житла, яке будується за державні кошти,податку на додану вартість.

У новий Податковий кодекс включено положення про скасування ПДВ на будівельно-монтажні роботи на об'єктах, що зводяться за програмою будівництва доступного житла або за держкошти.

Про це повідомили в Міністерстві регіонального розвитку та будівництва.

"Наша пропозиція про те, щоб з будівельно-монтажних робіт з будівництва доступного житла та житла, яке будується за державні кошти, зняти ПДВ", - пояснює заступник міністра регіонального розвитку і будівництва Дмитро Ісаєнко.

За його словами "БудМонтаж" в загальному обсязі будівництва займає близько 60%. Якщо все прорахувати, то на 8% - 9% це знизить вартість будівництва.

Нагадаємо, що Міністерство регіонального розвитку та будівництва заявляє про початок реалізації програми будівництва доступного житла, яка направлена на добудову об'єктів з високим ступенем готовності.

Перші 100 млн гривень з 330 млн гривень, передбачені в Держбюджеті на 2010 рік були отримані минулого тижня.

За словами Ісаєнка, на 100 млн можна побудувати близько 900 квартир, а на 330 млн - близько 3 тис. квартир.

Що стосується перспектив 2011 року, то поки в державному бюджеті прописано 390 млн гривень на будівництво доступного житла.

Відзначимо, що Міжвідомча комісія відібрала 70 об'єктів незавершеного будівництва зі ступенем готовності більше 70%, забудовники яких можуть брати участь в програмі будівництва доступного житла.

Спочатку державний бюджет передбачав 1,04 млрд гривень зі стабілізаційного фонду для забезпечення житлом пільгових категорій громадян і підтримки програми будівництва доступного житла в 2010 році, але 8 липня Верховна рада зменшила цю суму до 330 млн гривень у результаті секвестру держбюджету.

Читайте також:

В Україні житло стає доступнішим

Єдиноподатникам заборонили деякі види діяльності

Азаров: тягар податків ляже на багатих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: