Усе буде IT. Найбільш затребувані професії в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У категорії IT кожна п'ята вакансія була для розробників.

На українському ринку праці протягом 2019 року найбільше вакансій було для IT-працівників, менеджерів з продажу та маркетологів.

Такі дані дослідження кадрового порталу hh.ua | grc.

Четверте місце розділив адміністративний персонал і представники сфери виробництва - 6%. Порівняно з 2018 роком, частка пропозицій в категоріях "Бухгалтерія" і "Робочий персонал" знизилася до 4-5%, пише ain.ua.

У список професійних сфер з низькою конкуренцією потрапили пропозиції від Державного центру зайнятості, а також ті, в яких відчувається кадровий дефіцит. На одну вакансію в цих професіях доводилося від 1,4 до 3,2 резюме.

затребувані вакансії 2020_1
hh.ua

У категорії IT найбільший попит мали розробники - на них припадала кожна п'ята вакансія або 21%. Менш популярні інженери (8% вакансій), фахівці відділів підтримки (6% вакансій), аналітики, менеджери проектів і системні адміністратори (по 5% вакансій). Десятку замикають вакансії для тестувальників, QA-фахівців - 3%.

затребувані вакансії 2020_2
hh.ua

Відео Опанувати IT-сферу в 64 роки: як пенсіонер успішно пройшов стажування і отримав престижну роботу

Українська компаній узяла на практику 64-річного пенсіонера з Академії наук. Він писав наукові праці й робив прилади для фільтрації води. Із комп'ютерами нічого спільного не мав. Однак чоловік так усього навчився, що на своєму сьомому десятку розпочав справжню кар'єру комп'ютерника.  

Опанувати IT-сферу в 64 роки: як пенсіонер успішно пройшов стажування і отримав престижну роботу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції