Усе майно було куплено до президенства: Порошенко прокоментував свою декларацію

Президент зазначив, що принципово зберігає кошти у банках.

Президент України Петро Порошенко, коментуючи свою оприлюднену електронну декларацію, зазначив, що усе його майно було куплено до президенства.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Усе коштовне рухоме і нерухоме майно: житло, земельні ділянки, авто, картини, жіночі прикраси – було куплено (не в оренді) до президентства. Більше того, здебільшого майно було набуто в той час, коли я не був на державній службі", - зазначив Порошенко.

В декларації президента вказані понад 100 компаній в Україні, Росії, Польщі, Іспанії, на Кіпрі, Британських Віргінських островах та у Нідерландах. Порошенко зазначив, що усі вони створені в той час, коли він займався бізнесом.

"У 2014 була створена лише одна нова компанія, якою я володію напряму, – для продажу Roshen", - написав він.

Президент зазначив, що принципово зберігає кошти у банках і "з кожного цента яких сплачено податки до бюджету України", хоча і має деякі готівкові кошти (800 тисяч гривень і 60 тисяч доларів). Порошенко вважає, що політики повинні демонструвати приклад і довіряти банківській системі.

"Як на мене, мета електронного декларування не тільки і не стільки показати, хто чим володіє, а продемонструвати відношення видатків до задекларованих доходів. За останні десять років у моїх деклараціях задекларовано доходи на суму понад 820 мільйонів гривень (за різним співвідношенням гривні до долара протягом всього часу)", - зазначив президент.

Порошенко також наголосив, що на благодійність і підтримку армії у 2014-2016 роках він та його підприємства перерахували близько 400 мільйонів гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: