Усі квашені огірки Хмельниччини скупить Ірак

"Азійська країна вийшла з пропозиціями до нас щодо закупівлі квашених огірків у необмеженій кількості. В Іраку півлітрова банка цього продукту коштує 5 доларів".

Ірак хоче закупити у Хмельницькій області квашені огірки у необмеженій кількості, повідомив заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації з фінансово-економічних питань та інвестиційної політики Леонід Гураль.

"Азійська країна вийшла з пропозиціями до нас щодо закупівлі квашених огірків у необмеженій кількості. В Іраку півлітрова банка цього продукту коштує 5 доларів. І вони готові хоч зараз провести розрахунки", - сказав чиновник.

Водночас, Гураль висловив занепокоєння, що Хмельницька область втратила можливість виробництва квашених огірків.

"На жаль, ми втратили цю переробку, яка є найпростішою. Хоча паралельно зараз ведемо переговори про відновлення виробництва квашених огірків на базі Дунаєвецького консервного заводу. Туди треба вкласти чималі інвестиції, щоб зробити спеціальні ями для закваски", - розповів він.

Як повідомлялося, раніше голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха на засіданні колегії ОДА заявив, що Кувейт хоче закуповувати продукти харчування у Хмельницькій області.

Читайте також:

Овочі та фрукти дорожчають на 1% кожні чотири дні

Реальна інфляція в Україні складає 45-50%

Регіонали звинуватили опозицію в подорожчанні продуктів

Азаров не вірить, що українські продукти дорожчі за європейські

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: