Услід за масштабним відкликом Toyota ремонт знадобився півмільйону машин Honda

Honda відкликає ще майже півмільйона машин через смертельні подушки безпеки. Через дефект постраждали вже 11 людей, одна загинула.

Невдовзі після масштабного відклику Toyota, інший японський автовиробник - Honda - відкликає 440 тисяч машин у США, Канаді, Японії, Австралії і низці країн Азії через проблеми з подушками безпеки.

Заміна подушок проводитиметься на моделях Accord, Civic, Odyssey і CRV випуску 2001-2002 років, а також моделі Acura 2002 року.

У заяві компанії йдеться, що через дефект у спрацьовуванні подушок постраждали вже 11 людей, одна загинула.

В 2008 році Honda вже повідомляла про проблеми з подушками в седанах Accord і Civic. Тоді було відкликано 4 тисячі машин, а в липні 2009 року - ще 440 тисяч.

За даними компанії, повітря в подушки деколи подається під дуже великим тиском, що в окремих випадках призводить до розриву подушки. Відповідно, вона вже не може захистити водія від пошкоджень. Honda підкреслює, що жодних нових дефектів, окрім виявлених в 2009 році, знайдено не було.

Причину чергових відкликів в компанії пояснили тим, що "ми не можемо бути абсолютно упевнені в правильній роботі системи подачі повітря у подушках на автомобілях, випущених у той час".

Ці обставини можуть перешкодити Honda сповна скористатися проблемами свого конкурента Toyota. На початку січня Toyota вирішила відкликати 4 мільйони 45 тисяч автомобілів через дефект педалі газу. Серед відкликаних моделей були, зокрема, Corolla, Highlander, Camry.

Коли здавалося, що Toyota подолала "педальну кризу", у компанії з'явилися проблеми з новим гібридом Toyota Prius. Американське національне управління з безпеки на дорогах заявило, що отримало близько ста скарг від власників нових машин на незадовільну роботу гальм. Причому у двох випадках неполадки техніки призвели до аварій, в яких постраждали люди.

Через проблеми з гальмами було вирішено відкликати 437 тисяч гібридних автомобілів по всьому світу, зокрема новітній Prius, Prius PHV, SAI, а також Lexus HS250h. Президент Toyota Акіо Тойода визнав наявність проблем і вибачився перед покупцями автомобілів.

Читайте також:

Toyota через проблеми з гальмами відкличе гібридні Prius

Через дефект педалі газу Toyota відкликає майже 2 млн машин

Азіатські автомобілі визнано найбільш надійними

Honda відкликає 440 тисяч автомобілів через дефект безпеки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: