УЄФА дозволять відкривати рахунки в українських банках

Мета прийняття законодавчого акту - створення належних умов для продажу і розповсюдження УЄФА квитків і пакетів гостинності на матчі Євро-2012.

Кабінет міністрів має намір дозволити УЄФА відкривати рахунки в українських банках без створення постійного представництва.

Відповідний законопроект про внесення зміни до статті 6 закону "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" зареєстрований у Верховній раді прем'єр-міністром Миколою Азаровим.

Як сказано в пояснювальній записці до проекту, мета прийняття законодавчого акту - створення належних умов для продажу і розповсюдження УЄФА квитків і пакетів гостинності на матчі Євро-2012, конвертації валюти та переведення грошових коштів на рахунки УЄФА за межі України, а також використання коштів, отриманих в українській національній валюті, для здійснення доброчинних внесків і фінансування операційних витрат в Україні.

Проектом закону передбачається надання банкам права відкривати тимчасово рахунки УЄФА для здійснення зазначених операцій до 30 листопада 2012 року.

Також автор законодавчої ініціативи зазначає, що реалізація цього законопроекту не потребує додаткових витрат з державного бюджету.

Читайте також:

Генсек УЄФА задоволений підготовкою Харкова до Євро-2012

Стартував відбірковий турнір на Євро-2012

Інфантіно: Україна проведе фантастичний чемпіонат Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: