В 2010 році українці витратили на іномарки більше 700 мільйонів доларів

При цьому, сальдо торгового балансу носить негативне значення в розмірі майже 600 млн доларів. Усього на закупівлю автотранспортної техніки за цей період витрачено більше 703 млн доларів.

За п'ять місяців поточного року зовнішньоторговий обіг України в частині автотранспортної техніки склав 807,2 млн доларів, свідчать в асоціації "Укравтопром".

При цьому, як відмічають експерти, сальдо торгового балансу носить негативне значення в розмірі майже 600 млн доларів. Усього на закупівлю автотранспортної техніки за цей період витрачено більше 703 млн доларів.

Зокрема, відмічають в асоціації, з січня по травень місяць Україною було поставлено на експорт 10 тис. 222 одиниці автотранспортної техніки на суму 103,9 млн доларів.

З цієї кількості легкових автомобілів - 8974 шт., вантажних 835 шт., автобусів 191 шт. і 222 одиниці спецтехніки, повідомляє Укравтопром, відмічаючи, що за цей же період в країну було ввезено 32 тис. 183 легкові автомобілі, 19 тис. 712 вантажівки, 413 автобуса і 964 автомобілі спеціального призначення.

Нагадаємо, раніше українські ЗМІ з'ясували, що найдорожчі автомобілі в Україні купують жителі Донбасу.

Як повідомлялося, на думку експертів, ціни на іномарки в Україні можуть вирости через скорочення запасів авто минулих років.

Читайте також:

Власниками всіх проданих в 2010 році Lamborghini стали мешканці Донецька

Міністрам заборонили купувати нові авто, меблі й техніку

Кияни стали купувати втричі більше "Бентлі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: