В Абхазії "загубили" 347 мільйонів російських рублів

При перевірці використання російських коштів в Абхазії комісія виявила численні порушення.

Рахункова палата (РП) РФ опублікувала звіт про результати перевірки використання грошей, направлених з російського бюджету на надання допомоги Абхазії. Перевірка проводилася у листопаді-грудні 2010 року співробітниками СП за підтримки Народного зібрання Абхазької республіки.

Згідно з результатами перевірки, яка охопила 2009 рік і перші 10 місяців 2010 року, при перерахуванні і використанні фінансової допомоги допущені порушення на суму 346,759 мільйона рублів.

У числі виявлених порушень називаються значні затримки в перерахуванні виділених коштів, через що знижувалася ефективність при їх освоєнні, відсутність належного контролю за виконанням робіт, на які виділялися гроші, відсутність в Абхазії потрібних законів для регулювання питань, пов'язаних з бюджетними інвестиціями, та інші недоліки.

У кінці звіту робиться висновок, що порушення допущені внаслідок неналежного контролю з боку органів влади республіки Абхазія.

СП надіслала листи з результатами перевірки російському прем'єр-міністрові, Держдумі та Раді федерації, Міністерству фінансів та Міністерству регіонального розвитку РФ, а також президенту Абхазії.

Згідно з документом, всього в 2009-2010 роках Росія виділила Абхазії близько 7,3 мільярда рублів, у тому числі 2,4 мільярда в 2009 році, і 4,9 мільярда - в 2010 році.

У березні 2010 року голова Рахункової палати РФ Сергій Степашин критикував Мінрегіон та інші відомства, які займаються виділенням допомоги абхазькій економіці. Він говорив, зокрема, що гроші не виділяються в заплановані терміни і що "комусь хочеться "покрисятнічать" в цій ситуації".

Читайте також:

Саакашвілі: Росія зводить в Абхазії Берлінську стіну

Сенат США назвав Росію окупантом і закликав Обаму озброїти Грузію

Саакашвілі заявив, що Росія довела Абхазію до абразії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: