В Адміністрації Януковича назвали основні завдання в економіці

Серед пріоритетів: держбюджет, банківська сфера, інвестиційна привабливість та полегшення життя малого бізнесу.

Президент України Віктор Янукович вважає основними завданнями в економіці ухвалення закону Про державний бюджет на 2010 рік і збалансування фінансової системи і банківського сектора.

Про це в ході конференції про перспективи розвитку економіки України в період після президентських виборів, а також привабливість інвестиційного ринку для інвесторів повідомив заступник голови Адміністрації президента Андрій Гончарук.

"Завдання нової влади з погляду президента - нормалізація фінансового ринку, відновлення довіри до банківської системи, ухвалення реалістичного держбюджету, збалансування Пенсійного фонду", - сказав він.

Гончарук також висловився за відновлення співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Серед інших завдань в економічній сфері Гончарук назвав необхідність завершення податкової реформи із зниженням податкового тиску на бізнес, створення комфортніших умов для ведення бізнесу і здійснення інвестицій. Він також не виключив, що незабаром можуть бути введені 5-річні податкові канікули для малого бізнесу.

Крім того, Гончарук висловив стурбованість значним збільшенням державного боргу останнім часом, а також істотним дефіцитом держбюджету, який, за його оцінками, в 2009 році склав 79,6 млрд гривень.

Як повідомлялося, раніше депутат Верховної ради, член фракції Партії регіонів Микола Азаров спрогнозував внесення до парламенту проекту державного бюджету на 2010 рік протягом першого місяця роботи нового Кабінету міністрів.

Як повідомлялося, за даними Держкомстату, реальний валовий внутрішній продукт України у 2009 році впав на 15% порівняно з 2008 роком.

Читайте також:

Янукович виконав ще одну обіцянку - знизив свою зарплату

Українська економіка за рік впала на 15%

Янукович доручив ГПУ перевірити, як уряд Тимошенко витрачав гроші 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: