В "Аркаді" розповіли, що буде із банком після визнання його неплатоспроможності

В "Аркаді" розповіли, що буде із банком після визнання його неплатоспроможності

Дата публікації
Перегляди
1357
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В "Аркаді" розповіли, що буде із банком після визнання його неплатоспроможності

Фото: Банк "Аркада"

Фонд гарантування вкладів має призначити керівника банку.

У зв'язку з рішенням Нацбанку про віднесення "Аркади" до категорії неплатоспроможних від 26 серпня у банку буде введено тимчасову адміністрацію. Нового керівника "Аркади" призначить Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

Про це йдеться в повідомленні пресслужби установи.

"Від наступного дня (26 серпня - ред.) до банку буде введено тимчасову адміністрацію, акціонери Банку, наглядова рада та виконавчий орган будуть відсторонені від виконання своїх обов’язків і керівництво Банком перейде до визначеної ФГВФО особи", - розповіли у пресслужбі.

У банку подякували клієнтам і перепросили у вкладників, які донині не отримали свого житла. В "Аркаді" також нагадали, що за 27 років вдалося звести 6 млн. квадратних метрів житла та висловили впевність, що банк надавав сприйнятні іпотечні кредити для населення.

"Є такий вислів: "Якщо людина підіймається після падіння — це характер!" Ми віримо, що піднімемось і доведемо, що наше прагнення досягти мети, яка зробить щасливими довірителів Фондів, не лише порожні слова", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, 25 серпня правління Національного банку України ухвалило рішення віднести банк "Аркада" до категорії неплатоспроможних. Там запевнили, що понад 90% вкладників "Аркади" (понад 5 000 осіб) отримають вклади в повному обсязі. Оскільки розмір їхніх вкладів не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму в 200 тисяч гривень. Ті клієнти, сума вкладів яких більша, отримають їх у межах суми, гарантованої Фондом, який загалом виплатить вкладникам 285 млн грн

Раніше суд відніс банк "Аркада" до категорії "проблемних". Своїм рішенням суд задовольнив позов Фонду гарантування вкладів про арешт головного офісу "Аркада" (площею 14,1 тис кв м) в Києві і земельної ділянки під ним (площею 0,53 га). Суд також заборонив власнику продавати ці об'єкти, а держреєстраторам - вчиняти відповідні реєстраційні дії.  

Повʼязані теми:

Наступна публікація