Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Авакова з'явилася вілла на 26 кімнат на узбережжі моря в Італії - ЗМІ

Маєток зареєстрований на компанію міністра.

Торік міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков нібито став власником вілли на 566 квадратних метрів на узбережжі Середземного моря в Італії. Про це свідчать документи з бізнесового та майнового реєстрів Італії, на які посилаються "Наші гроші".

Маєток має 26 кімнат на першому, другому та підвальному поверхах. Будівля розташована на вулиці Баттері в італійському муніципалітеті Сан Феліче Чірчео, у регіоні Лаціо, провінція Латина. Google Maps за цією адресою показує будинок з басейном. Приблизна вартість нерухомості, як показує калькулятор на сайті avvocatoandreani.it, може становити близько 774 тис. євро.

вілла Авакова в Італії_2
Наші гроші

вілла Авакова в Італії_1
Наші гроші

вілла Авакова в Італії_3
Наші гроші

Схема придбання нерухомості заплутана, як пише видання. Арсен Аваков нібито є 100-відсотковим власником італійської компанії Avitalia S.R.L. Торік вона поглинула іншу італійську фірму Ferdico S.R.L., яка 3 лютого 2017 року отримала державний акт на право власності на віллу.

Перед самим злиттям власницею Ferdico S.R.L. стала Віолетта Амірян – донька члена наглядової ради акціонерного товариства "Інвестор" Ашота Аміряна. Сам Ашот Амірян став єдиним директором-адміністратором Ferdico. Видання повідомляє, що "Інвестор" є нібито основним місцем роботи дружини міністра внутрішніх справ Інни Авакової. Торік її зарплата там склала 291 тис. грн - у середньому 24,3 тис. грн щомісяця.

До родини Амірянів головою Ferdico S.R.L. була Ірина Кужель, а членами ради директорів – Наталія Козлова та Вадим Омельченко. Останній у 2014-2016 роках за документами значиться як єдиний учасник Ferdico S.R.L. (сама фірма заснована 2013-го).

Омельченко, Кужель та Козлова – троє з шести співзасновників громадської організації "Інститут Горшеніна". Козлова з Омельченком є співвласниками знаку для товарів і послуг "Київський інститут проблем управління імені Горшеніна". Омельченко – один із бенефіціарних власників ТОВ "Київський інститут проблем управління імені Горшеніна". Ірина Кужель є співвласницею знаку для товарів і послуг Gorshenin. Проектом "Інституту Горшеніна" є інтернет-видання LB.ua.

Під час злиття з компанією Avitalia S.R.L статутний капітал Ferdico S.R.L становив 30 тис. євро. Журналісти "Наших грошей" роблять висновок, що міністр внутрішніх справ України за 30 тис. євро став власником нерухомості в 774 тис. євро. Відповідні зміни до італійського реєстру нерухомості станом на лютий 2018 року внесені ще не були – вілла в Сан Феліче Чірчео досі зареєстрована на Ferdico S.R.L.

Зазначимо, що Аваков не побачив сенсації у власній віллі на узбережжі моря в Італії. Він  заявив, що маєток, яким володіє його компанія, використовує під туристичний проект його дружина.

Нагадаємо, днями Аваков оприлюднив свою електронну декларацію про статки та доходи за 2017-й. Торік він заробив трохи більше мільйона гривень. Його дружина Інна - в 52 рази більше, майже 57 млн грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції