В "Борисполі" пообіцяли, що літати по Україні стане дешевше

Головні повітряні ворота країни мають намір переглянути плату за обслуговування, що потягне за собою здешевлення квитків на внутрішні рейси

Ціни на авіаквитки усередині країни можуть найближчим часом знизитися. Аеропорт "Бориспіль" збирається переглянути плату за обслуговування, що здешевить квитки.

Зараз аеропорт обговорює можливість зниження ціни. Оскільки після реконструкції "Жулян" туди можуть перейти, окрім "Візз еіра", ще три бюджетні компанії, пише "Сегодня".

Вже в кінці березня усі внутрішні рейси вилітатимуть тільки з терміналу "В", який зараз разом з F працює на міжнародні рейси. Внутрішній термінал "А" залишиться тільки на прийом рейсів по Україні. Але вже до кінця року цю функцію забере термінал „B". Після відкриття терміналу "D" (у листопаді) усі міжнародні рейси перейдуть туди. У "F" залишаться чартери і low - cost компанії, а в "А" переїдуть офіси аеропорту.

Практично звільниться другий поверх аеропорту - зникне митна служба, на внутрішніх рейсах вона не потрібна. Зникне і дюті-фрі, на місці яких працюватимуть звичайні магазини, додадуться кафе до тих, що вже існують на другому поверсі. Але бодісканери (апарати, які "роздягають" на екрані пасажирів) ніхто прибирати не буде.

На першому поверсі зникнуть кіоски, де зараз сидять представники іноземних авіакомпаній - вони перейдуть в новий термінал "D". На їхньому місці з'являться нові кафе, бари і магазинчики з продажу сувенірів, журналів і води.

А щоб було зручно добиратися від терміналу до терміналу вже їздять "шатли" - вони безкоштовні і ходять кожні 20 хв.

З аеропорту "Бориспіль" збираються вигнати "лівих" таксистів. Скоро тільки одна компанія, що виграла тендер, матиме право перевозити пасажирів від аеропорту до Києва. І ціна буде строго фіксованою. Перші кроки вже зроблені. "Лівих" таксистів не пускають в термінал F. Тут в залі прильоту стійка, за якою сидить представник фірми-перевізника, яка виграла тендер. Середня ціна - 150 грн. (приблизно стільки ж варто викликати таксі заздалегідь по телефону). "Ліві" ж таксисти від "Борисполя" беруть мінімум 200, а з іноземців - в 1,5-2 рази більше. Таку ж систему, як і в терміналі F, планують організувати і в терміналах В і D.

Читайте також:

Співробітники аеропорту "Бориспіль": у нас може повторитися "Домодєдово"

Аеропорт "Бориспіль" оштрафували на 10 млн гривень

У "Борисполі" запрацював новий термінал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: