В боротьбу за Nemiroff вступили росіяни

Втім, наразі, є інформація про домовленість продати український горілчаний гігант польській CEDC за 400 млн доларів.

В кінці минулого тижня власник "Російського Стандару" Рустам Таріко оголосив, що готовий купити українську компанію Nemiroff, склавши конкуренцію в боротьбі за виробника горілки польським CEDC і Stock Spirits.

Як стверджує джерело, знайоме з деталями операції, нинішні власники 80% акцій Nemiroff вже вдарили по руках з CEDC, лідером російського горілчаного ринку. Називається і вартість операції - 400 млн доларів. У CEDC і Nemiroff дали зрозуміти, що операція знаходиться у фінальній стадії.

Про те, що "Російський Стандарт" може вступити в боротьбу з конкурентами за покупку 80% Nemiroff, вперше стало відомо на початку травня. Учасники ринку тоді поставилися до подібної інформації з недовірою, висловивши думку, що чутки про появу нових претендентів на українську компанію можуть бути ініційовані самою Nemiroff, щоб підвищити вартість операції. Проте минулого тижня інтерес до українського активу офіційно підтвердив сам Таріко в інтерв'ю Bloomberg.

Тим часом інформоване джерело з посиланням на повідомлення з компанії - учасника переговорів стверджує, що на той момент, коли Таріко розповідав американцям про намір вступити в боротьбу за виробника горілки, представники Nemiroff і CEDC досягли домовленості про продаж 80% українській компанії за 400 млн доларів.

Інформація про інтерес CEDC до Nemiroff з'явилася на початку лютого 2010 року.

Зараз представники Nemiroff і CEDC офіційно не підтверджують інформацію про завершення операції.

Читайте також:

Поляки заплатять за Nemiroff 370 мільйонів доларів

Українські власники виставили Nemiroff на продаж

Найбільші алкогольні виробники створюватимуть свою асоціацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: