Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Moneyveo запустила новорічну акцію "Святкова соточка"

З 2 по 31 грудня новий клієнт moneyveo отримає шанс виграти 100 000 грн.

Гроші будуть розігруватися щотижня до кінця місяця. Для участі користувачам досить взяти кредит на суму від 500 грн. 

“Попереду новорічні свята — період яскравих вражень і емоцій. В цей час доречно ставити нові цілі на майбутнє. moneyveo надає можливість виграти велику суму на здійснення своїх мрій. Акція “Святкова соточка” обов'язково сподобається справжнім Красавам”, — говорить комерційний директор moneyveo Максим Параска.  

Грошовий приз буде розіграно серед клієнтів, які вперше візьмуть кредит в moneyveo в період акції. Оформити позику потрібно на суму не менше 500 грн. Також для участі в акції треба буде залишити свій номер телефону на сторінці красава.укр/100000

Акція триватиме з 2 по 31 грудня, а розіграші проводитимуться щопонеділка. Перший— вже 9 грудня. Переможців moneyveo визначить за допомогою сервісу random.org. Їхні імена будуть публікуватися на сайті акції, а також на YouTube-каналі компанії.  

Нагадаємо, moneyveo — лідер на ринку послуг онлайн-кредитування. Компанія пропонує вигідні умови: новий користувач може взяти в сервісі кредит до 17 000 грн під 0,01%. Також moneyveo часто влаштовує цікаві інтерактиви для своїх клієнтів. Крім акції “Святкова соточка”, зараз компанія проводить акцію “Тобі і другові по 300!”. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції