Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В інвесторів є "вільні" 40 трильйонів доларів, частину може отримати Україна – Світовий банк

Відкриття ринку землі дозволить Україні збільшити ВВП на 1,5%.

Один із кредиторів України – Світовий банк – продовжить активну співпрацю з Києвом за умови проведення реальних реформ, зокрема, земельної, медичної, а також створення антикорупційного суду.

Про це під час зустрічі з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм сказав президентом Групи Світового банку Джим Йонг Кім. Він також зазначив, що в світі є 40 трильйонів доларів, які шукають свого адресата - Україна могла б стати таким місцем.

"Коли ми досягли ліміту можливого кредитування України, ми обмінялися певними зобов'язаннями з європейськими інституційними банками з тим, щоб ми могли дати більше коштів Україні. Зараз ми додатково шукаємо можливості звільнити ті чи інші ресурси для того, щоб направити їх до України, - сказав Джим Йонг Кім.

Президент групи Світового банку переконаний, що підвищення прозорості та відкриття ринку землі збільшить інвестиції до України.

"Прихід інвесторів у цей сектор призведе до підвищення продуктивності. Для мільйонів власників паїв і ділянок це додаткові доходи від оренди, це дасть можливість наповнити бюджет і звільнити кошти, які можна буде направити на інші напрямки, зокрема, на охорону здоров’я", - сказав він.

За його словами, відкриття ринку землі дозволить, за попередніми підрахунками, збільшити  ВВП на 1,5%. Це той сектор, на який звертають найбільшу увагу інвестори з точки зору подальшого розвитку України.

Нагадаємо, співпраця України зі Світовим банком триває останні 25 років. Протягом цього часу Київ отримав понад 11 млрд доларів інвестицій на різні проекти. Серед них – проведення пенсійної, медичної реформ, підтримка програм із безпеки та оборони, реорганізації та відновлення населених пунктів Донбасу, вирішення проблем, пов’язаних з організацією життєзабезпечення внутрішньопереміщених осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції