В Італії відкрився банк для іммігрантів

Серед акціонерів банку найбільша страхова компанія Generali, фонд Cariplo і група італійських підприємців на чолі з Андреа Орландіні.

У Мілані відкрилося перше відділення Extrabanca, спеціалізованого банку для іммігрантів з країн, що не входять в Європейський союз. Найближчим часом відкриється філія в Римі, а до 2015 р. намічено відкриття 40 відділень з клієнтурою понад 100 тис. фізичних і юридичних осіб і загальним обсягом вкладів до 1 млрд євро.

Серед акціонерів банку найбільша страхова компанія Generali, фонд Cariplo і група італійських підприємців на чолі з Андреа Орландіні, що став президентом Extrabanca.

Іммігранти в Італії, згідно оцінкам, складуть 6,5 млн людей до 2012 р., тобто більше 10% населення країни. Персонал банку буде багатонаціональним, більше половини банківських службовців - іноземці, представники 11 країн, вся банківська документація буде представлена на декількох мовах, одну з яких клієнт вибере за власним бажанням. Клієнтами банку можуть бути виключно легальні іммігранти, що мають дійсну посвідку на проживання.

Президент Італії Джорджо Наполітано у вітальному посланні дирекції Extrabanca виразив подяку за ініціативу, зазначивши, що вона сприятиме інтеграції іммігрантів і соціальній згуртованості суспільства.

Читайте також:

Українські заробітчани в Італії протестують проти додаткового податку

Кількість нелегалів в Італії зростає

В Італії кохання до українки закінчилося жорстоким вбивством

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: