В Києві ліквідують платні пляжі

Київські комунальники заявили, що всі платні пляжі в Гідропарку працюють незаконно, тому будуть ліквідовані.

У комунальному підприємстві "Плесо" заявили, що незабаром в Києві платних пляжів не буде, додавши, що якщо за вхід на пляж вимагатимуть гроші, то можна сміливо не платити, і навіть звертатися в міліцію.

"Сьогодні почну займатися цим питанням, підприємці захопили громадську територію. Це просто скандал, люди не повинні платити", - сказав директор КП "Плесо" Хвіча Мепарішвілі.

Майже усі платні пляжі в Києві знаходяться в Гідропарку. Ще кілька днів тому на вході на пляж Sun - City, що поряд з Венеціанським мостом, висіло оголошення: "Вхід на територію пляжу понеділок - п'ятниця - 30 гривен, вихідні - 40". Проте, як виявилося, ціни вже виросли: в буденні - 40, у вихідні - 50 гривен. Власники пляжу говорять, що вхід на пляж безкоштовний, але послуги платні.

"Самі подумайте, увесь персонал багато працює, їм же потрібно платити. У цю вартість послуги усе входить - шезлонг, прибирання, туалет, душ", - заявив охоронець.

Адвокат Володимир Нестерак говорить, що платні пляжі є незаконними.

"100 метрів від води - це земля загального користування, а землі в Гідропарку - комунального користування, вони не те що не можуть бути приватними, але навіть не можуть бути передані в оренду. Отже це самозахоплення", - сказав юрист.

Директор комунального підприємства "Гідропарк" Денис Василенко завірив, що не має відношення до проблеми платних пляжів.

"Так, я знаю, що тут безліч пляжів вимагають гроші за вхід, але нічого не можу поробити, це сфера відповідальності "Плесо", я відношення до цього не маю", - заявив Василенко.

Читайте також:

VIP-пляжі Конча-Заспи зафарбувало синім кольором

Через антисанітарію в Україні закрили 300 пляжів

70% українських пляжів визнано непридатними для купання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: