В Києві стали зводити більше житлових будинків

У столиці за сім місяців поточного року обсяги будівництва житлової нерухомості збільшилися на 51%.

У Києві за сім місяців 2011 року порівняно з аналогічним періодом минулого року обсяги житлового будівництва збільшилися на 51%, повідомив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

"На сьогоднішній день маємо темпи зростання, наприклад житлового будівництва плюс 51% до минулого року. Ми ввели 532 тисяч квадратних метрів житла і саме до Дня Незалежності ми вводимо (в експлуатацію) вісім нових будинків. У цьому проекті бере участь програма 70х30. Це програма доступного житла, яка на 30% фінансується за рахунок державного бюджету", - сказав Попов.

За його словами, сьогодні ця програма користується великою популярністю і в подальшому буде розширюватися, оскільки вже сьогодні 20 тисяч киян хочуть скористатися наданими нею можливостями.

Нагадаємо, що столичні експерти з нерухомості прогнозують, що на вторинному ринку Києва житло дешевшатиме в межах 1-1,5% щомісячно упродовж 1,5-2 років.

Як повідомлялось, середньостатистичному киянинові треба працювати і відкладати гроші 39 років, щоб купити квартиру у столиці.

Такі дані наводять експерти компанії Chesterton, які розрахували показник доступності елітного житла в деяких містах світу, порівнявши середню вартість квартири з річним доходом середньостатистичної сім'ї.

Читайте також:

Квартири у столиці дешевшатимуть ще протягом двох років

Будинок під Києвом коштує стільки ж, скільки квартира у самому місті

Українцям треба пропрацювати півжиття, щоб заробити на квартиру

Ставки іпотеки на квартири у новобудовах опустились нижче докризового рівня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: