В кожній п'ятій компанії Польщі працюють українці. Кількість заробітчан продовжує зростати - Bloomberg

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Близько 20% польських роботодавців співпрацюють з українцями.

У Польщі кожна п'ята компанія співпрацює з українцями, винаймаючи їх на постійній основі або укладаючи з ними тимчасові трудові контракти.

Про це пише Bloomberg, посилаючись на польські рекрутингові агентства.

За приблизними підрахунками, у Польщі працює близько 1,5 мільйона українців. Це складає близько 4% від населення Польщі. Так, 75% всіх іноземців, які працюють у Польщі, складають українці. Рекрутингові агентства зазначають, що ця цифра буде зростати.

Зазначається, що наразі рівень безробіття у Польщі досяг рекордно низького показника у 3,8%, в той час як економіка країни зростає по 5% щороку.

У Польщі підрахували, що близько 2 мільйонів їхніх співвітчизників працюють за кордоном у інших країнах ЄС. Через це там пом’якшують політику щодо працевлаштування іноземців, зокрема українців, якими компенсують втрати робочої сили та забезпечують сталі темпи економічного зростання.

За підрахунками аналітиків, кількість українців у Польщі продовжить зростати. До кінця року прогнозують, що з громадянами України співпрацюватимуть не 20% польских компаній, а 30%.

Нагадаємо, Національний банк України прогнозує, що 2019 року перекази від трудових мігрантів в Україну складуть 12 млрд 200 млн доларів.

ВідеоУ Польщі бояться, що українці в пошуках кращого заробітку рушать до Німеччини

Досі в пошуках заробітку українці їхали переважно в Польщу, Росію, Італію, Чехію, Угорщину, Португалію. А цього року полювання на якісні кадри починає Німеччина. В країні - переломний момент. Робочої сили не вистачає настільки, що парламент збирається ухвалити закон, на який не відважувався три десятиліття.

У Польщі бояться, що українці в пошуках кращого заробітку рушать до Німеччини

Залиште свій коментар

Вибір редакції