Продовження "газової війни" очікується в липні

В ЄС стверджують, що в України немає грошей для того, щоб заплатити за газ, який необхідно закачати в сховища.

Європейський союз очікує нового газового конфлікту між Україною та Російською Федерацією в липні. Європейські лідери планують обговорити це питання на саміті, який починається у четвер в Брюсселі.

Як заявив один із високопоставлених європейських чиновників, "у липні це стане справжньою проблемою – в України немає грошей для того, щоб заплатити за газ, який необхідно закачати в сховища".

"Цей саміт є останньою можливістю для Європейської комісії виробити план подальших дій", - сказав чиновник.

За словами литовського прем’єр-міністра Андріуса Кубіліуса, "нам не дуже зрозумілі причини – чи то це дійсно тому, що в українського уряду немає грошей, чи то це якась нова стратегія російського прем’єр-міністра Володимира Путіна".

Також перед самітом кілька високопоставлених європейських чиновників заявили, що, за висновками експертів, Україна не зможе заплатити за газ, який буде поставлено до Європи в липні, й це матиме серйозні наслідки для європейських споживачів.

Як відомо, 18 червня в Брюсселі проходить засідання Координаційної групи Євросоюзу з питань газу, до участі в якому було запрошено представників України та Росії для обговорення ситуації з поставками російського газу до ЄС через територію України.

Читайте також:

Україна впевнена, що Європа дасть їй кредит на газ

Європа готується до чергової газової кризи

Європа може купити газ в Росії і зберігати його в Україні

"Газпром" оголосив "Нафтогаз" "головним болем європейського масштабу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: