В Лондоні заохочують вкладати гроші в Україну

Зацікавлені в інвестиціях українці з’їхалися до Лондона на щорічний самміт: заохотити великий британський бізнес вкладати гроші в українську економіку.

У Лондоні триває Український інвестиційний самміт, який покликаний заохотити європейський бізнес інвестувати в українську економіку.

Цього року до британської столиці з’їхалися понад сто п’ятдесят учасників, повідомила представниця інститут Адама Сміта (організатор форуму) Людмила Дурнєва.

Значна частина учасників – це представники українських підприємств, які зацікавлені в західних інвестиціях. Участь у заході також беруть провідні менеджери тих корпорацій, які уже активно працюють на ринках східно-європейських країн.

Серед тем, які експерти та політики розглядають на форумі, зокрема, інвестиційний клімат в Україні, подолання викликів світової кризи, наслідки вступу до СОТ та інфраструктурні проекти з підготовки до ЄВРО-2012.

З-поміж доповідачів з боку української влади: заступник міністра економіки Валерій П’ятницький, перший заступник міністра юстиції Євген Корнійчук, голова парламентського комітету з питань фінансів і банківської діяльності та голова парламентського комітету з питань промислової та регуляторної політики і підприємництва Наталя Королевська.

Читайте також:

Криза може обвалити світову торгівлю до 80-річного мінімуму

Імпорт в Україну під загрозою

Криза та корупція виганяють з України іноземних інвесторів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: