В Македонії закрились сотні кафе та барів

В Македонії сотні кафе і барів закрилися на знак протесту проти заборони куріння.

Куріння
Архів
В Македонії сотні кафе і барів закрилися на знак протесту проти закону про боротьбу з курінням, що недавно набув чинності. За заявою власника одного з барів, виторг його закладу після введення заборони на куріння впав на 70%.

Близько половини жителів Македонії (приблизно мільйон людей) є курцями.

Згідно закону, що набув чинності 1 січня, заборона на куріння розповсюджується на всі приміщення, де готують і подають їжу і напої.

Як відомо, в 10 країнах ЄС куріння в громадських місцях вже заборонене. Найбільш суворі обмеження - у Великобританії та Ірландії: тут заборонено палити у всіх закритих громадських місцях і на роботі. У Болгарії з червня 2010 року може набути чинності аналогічна заборона.

В інших країнах - таких як Італія, Мальта, Швеція, Латвія, Фінляндія, Словенія, Франція, Нідерланди - введені часткові обмеження. Це означає, що палити дозволяється в спеціально відведених закритих приміщеннях – наприклад, в окремих кімнатах в барах або на роботі.

Як вважають в Єврокомісії, чинні заходи недостатньо добре захищають європейців від шкоди пасивного куріння. Від хвороб, так або інакше пов'язаних з нікотином, в 2008 році в ЄС померли 2,5 тисячі людей.

Читайте також:

Бізнесмени оголосили голодування через заборону продавати пиво біля шкіл

Адміністрація президента Росії вирішує проблему курильних сумішей

Колишній курець відсудив у Philip Morris 300 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: