В Мінекономрозвитку зафіксували зростання ВВП України від початку 2019 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мінекономрозвитку підрахувало зростання внутрішнього валового продукту за два місяці.

Мінекономрозвитку оцінило зростання ВВП України протягом перших двох місяців 2019 року порівняно з тим самим періодом у минулому році на 1,2%.

Про це повідомили на сайті міністерства.

В Мінекономрозвитку зазначають, що позитивну динаміку забезпечила активна діяльність будівельних підприємств і підприємств сфери послуг (транспорт, роздрібна торгівля, освіта, охорона здоров'я і банківський сектор).

Зокрема, обсяги будівництва інженерних споруд зросли на 36,9%, нежитлових будівель - на 18,6%, а капвкладення зведеного бюджету збільшилися на 30,9%.

Водночас агрегований показник діяльності реального сектора економіки - зведений індекс виробництва товарів і послуг за основними видами економічної діяльності (ЗІВ) за перші два місяці поточного року знизився на 0,5%.

Міністерство очікує, що за підсумками першого кварталу динаміка ЗІВ стане позитивною завдяки збереженню високого попиту на послуги будівництва, високому зовнішньому попиту, збільшенню платоспроможності населення на тлі зростання соціальних гарантій.

Нагадаємо, раніше у Рахунковій палаті повідомили, що бюджет України протягом січня-березня поточного року недоотримав значну частину коштів, запланованих за основними статтями доходів. У результаті недонадходження у запланованих обсягах доходів, коштів від державних запозичень, приватизації державного майна і повернення кредитів план надходжень загального фонду державного бюджету не виконано на 35 млрд грн, або 10,8%. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції