В МВФ назвали дату ради директорів, де обговорять співпрацю з Україною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міжнародний валютний фонд анонсував засідання стосовно України.

Міжнародний валютний фонд 18 грудня проведе раду директорів, де обговорять співробітництво з Україною.

Про це йдеться офіційному сайті МВФ.

Україна розраховує на ухвалення радою директорів Фонду в грудні рішення про відкриття нової 14-місячної програми підтримки економічної політики stand-by (SBA), яка замінить програму розширеного фінансування (EFF), затверджену в березні 2015 року, що завершувалася в березні 2019 року. Передбачається, що програма stand-by обсягом близько $ 3,9 млрд допоможе Україні підтримувати макростабільність в період проведення президентських і парламентських виборів у 2019 році, коли у країні очікуються пікові виплати за зовнішнім боргом.

Нагадаємо, Україна не може отримати від МВФ черговий транш кредиту вже півтора року - через те, що не втілила всі необхідні реформи, не ухвалила нові закони. Зокрема, була вимога щодо створення Антикорупційного суду - її виконали. Також узгодили болюче питання про підвищення вартості газу для населення - новий тариф почав діяти від 1 листопада. Останньою основною вимогою було ухвалення держбюджету на 2019 рік.

Водночас місія МВФ і влада України наприкінці жовтня досягли угоди про нову 14-місячну програму підтримки економічної політики stand-by (SBA), що замінить програму розширеного фінансування (EFF), яка була затверджена в березні 2015 року і завершується в березні 2019-го.

ВідеоДиректор МВФ підтвердила готовність фонду продовжити співпрацю з Україною

МВФ подовжить співпрацю з Україною попри запровадження воєнного стану. Це в телефонній розмові з президентом Порошенком підтвердила директорка-розпорядниця фонду Кристін Лаґард. Україна не може отримати черговий транш кредиту від МВФ вже півтора року, бо не до кінця виконувала всі вимоги щодо реформ та нових законів. 

Директор МВФ підтвердила готовність фонду продовжити співпрацю з Україною

Залиште свій коментар

Вибір редакції