В МВФ розповіли, коли Україна отримає наступний транш

МВФ виділить Україні гроші тільки після підвищення пенсійного віку і тарифів на газ.

МВФ прийме рішення про виділення третього траншу за програмою stand by після того, як Україна затвердить пенсійну реформу і вирішить проблему занижених тарифів на природний газ для населення. Про це повідомив глава представництва МВФ в Україні Макс Альєр.

"У липні і грудні минулого року видали два транші. Зараз ведемо переговори про третій транш. Проте спочатку повинні побачити певні заходи з боку уряду. Передусім, має бути впроваджена пенсійна реформа", - сказав він на відкритті сьомого Українського інвестиційного саміту Adam Smith Conferences.

Нагадаємо, раніше МВФ назвав умови виділення наступного траншу Україні.

"По-перше, це пенсійна реформа і приведення її у відповідність з тими вимогами, які були прописані в меморандумах, підписаних ще в липні і грудні місяці. Друге - це коригування тарифів на газ і опалювання. А третє питання опосередковано залежить від тарифів на газ, тому що ми, в принципі, погодилися на менш інтенсивне підвищення газови тарифів, ніж планували із самого початку", - сказав Альєр.

За його словами, третьою вимогою є те, щоб дефіцит "Нафтогазу" не був більшим за 3% ВВП.

Нагадаємо, що в липні 2010 року МВФ схвалив програму співпраці з Україною stand - by до кінця 2012 року об'ємом більше 15,2 мільярда дол. і виділив минулого року два транші на загальну суму пблизько 3,5 мільярда дол.

У березні Києву не вдалося отримати запланований програмою третій транш на суму 1,5-1,6 мільярда через затягування з реалізацією пенсійної реформи.

Згідно з первинними домовленостями з МВФ, Україна розраховувала в 2011 році отримати чотири квартальні транші кредиту на загальну суму більше за 6 мільярдів дол.

Читайте також:

В Нацбанку розповіли, чому МВФ працює з Україною

Нацбанк розраховує на подвійний транш від МВФ

МВФ висунув Україні чотири вимоги

В уряді винайшли спосіб погасити борги перед МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: