В НБУ озвучили термін отримання і обсяг першого траншу за новою програмою від МВФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україна може отрмати першу частину фінансування до Різдва.

Національний банк очікує позитивного рішення Ради директорів Міжнародного валютного фонду й отримання першого траншу в рамках нової програми в розмірі від 1,4 до 1,9 млрд доларів до 25 грудня.

Про це у четвер, 13 грудня, повідомив голова НБУ Яків Смолій, пише УНІАН.

"Засідання ради директорів МВФ заплановано на вівторок, 18 грудня, де буде розглядатися українське питання. Ми очікуємо позитивне рішення за програмою stand-by на заміщення чинної програми EFF і очікуємо, що черговий транш надійде після ухвалення рішення до Різдва (25 грудня)", - сказав він.

Як повідомлялося, Міжнародний валютний фонд 18 грудня проведе раду директорів, де обговорять співробітництво з Україною.

Україна розраховує на ухвалення радою директорів Фонду в грудні рішення про відкриття нової 14-місячної програми підтримки економічної політики stand-by (SBA), яка замінить програму розширеного фінансування (EFF), затверджену в березні 2015 року, що завершувалася в березні 2019 року. Передбачається, що програма stand-by обсягом близько $3,9 млрд допоможе Україні підтримувати макростабільність в період проведення президентських і парламентських виборів у 2019 році, коли у країні очікуються пікові виплати за зовнішнім боргом.

ВідеоДиректор МВФ підтвердила готовність фонду продовжити співпрацю з Україною

МВФ подовжить співпрацю з Україною попри запровадження воєнного стану. Це в телефонній розмові з президентом Порошенком підтвердила директорка-розпорядниця фонду Кристін Лаґард. Україна не може отримати черговий транш кредиту від МВФ вже півтора року, бо не до кінця виконувала всі вимоги щодо реформ та нових законів. 

Директор МВФ підтвердила готовність фонду продовжити співпрацю з Україною

Залиште свій коментар

Вибір редакції