В НБУ пояснили механізм переказу грошей після блокування російських платіжних систем

Під українські санкції потрапили шість систем РФ.

В Україні на рік заборонили діяльність шести російських платіжних систем, а також скасували реєстрацію договорів резидентів України про участь у цих міжнародних платіжних системах. Відповідний указ про введення рішення РНБО про санкції підписав президент Петро Порошенко.

До санкційного списку, зокрема, потрапили системи Anelik (ТОВ КБ "Анелик РУ"), Blizko (ПАТ АКБ "Связь-Банк"), "Колибри" (стара назва – "Блиц", ПАТ "Сбербанк России"), "Юнистрим" (АТ КБ "Юнистрим"), "Золотая Корона" (РНКО "Платежный центр"), "Международные денежные переводы Лидер" (НКО АТ "Лидер").

Нацбанк України запевняє, що вже зобов'язав банки та небанківські установи припинити надання послуг цих міжнародних платіжних систем, завершити взаєморозрахунки за здійсненими операціями та повернути до НБУ свідоцтва про реєстрацію договорів/змін до договорів про участь у цих російських платіжних системах.

Крім внутрішньодержавних, в Україні залишаються працювати ще 12 іноземних (неросійських) платіжних систем.

"Грошові потоки будуть перенаправлені й будуть надходити в Україну через інші (іноземні) системи переказу коштів, у тому числі з Росії", – уточнила начальник управління оверсайту платіжних систем НБУ Олена Махаєва, яку цитує "РБК-Україна".

Із повним списком санкцій можна ознайомитися на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: