В НБУ відреагували на заяву НАЗК про приховане майно на 18 мільйонів у декларації Смолія

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Керівник Нацбанку поки не отримав документів в агентства.

В Національному банку повідомили, що голова Яків Смолій наразі не отримав від Національного агентства з питань запобігання корупції жодної інформації про результати перевірки його декларацій за 2015, 2016 та 2017 роки.

Про це йдеться в інформації, опублікованій на сторінці НБУ в Facebook.

“Наразі Голова Національного банку Яків Смолій не отримав від Національного агентства з питань запобігання корупції жодної інформації про результати перевірки його декларацій за 2015, 2016 та 2017 роки”, - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що Нацбанк є прибічником політики відкритості та прозорості, і після отримання від НАЗК відповідних висновків надасть повний коментар для ЗМІ”.

“Голова Національного банку Яків Смолій готовий продовжувати співпрацю з антикорупційними органами та надавати коментарі і необхідну інформацію щодо перевірки ними висновків НАЗК про ознаки декларування недостовірної інформації у деклараціях за відповідні роки”, – йдеться у повідомленні.

Наразі Голова Національного банку Яків Смолій не отримав від Національного агентства з питань запобігання корупції...

Опубліковано Національний банк України Понеділок, 12 серпня 2019 р.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції виявило недостовірні відомості у деклараціях голови Національного банку України Якова Смолія. За результатами перевірки декларацій НАЗК встановило, що посадовець зазначив недостовірні відомості щодо вартості на дату набуття у власність частки трьох нежилих приміщень, доходу, нарахованого йому та дружині у вигляді процентів, не зазначив відомості стосовно наявності у дружини корпоративних прав.

Залиште свій коментар

Вибір редакції