В НБУ закликали державу та Коломойського до конструктивного діалогу щодо "ПриватБанку"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У питанні "ПриватБанку" проводиться близько 600 судових розглядів.

Голова Ради Національного банку Богдан Данилишин вважає, що колишні та нинішні власники "ПриватБанку" мають проводити конструктивний діалог щодо націоналізації банку та вирішити всі судові суперечки.

Про це він розповів під час інтерв'ю виданню "Главком".

Данилишин зазначив, що НБУ витратив близько 1 мільярда гривень на суди у справі "ПриватБанку". Загалом щодо націоналізації банку відбувається близько 600 судових процесів, у яких також бере участь сам "ПриватБанк", а також "Мінфін" та уряд.

"Це питання або судових рішень, або інших процедур: все залежить від того, що він запропонує державі і яку тактику виберуть теперішні власники банку. І чи потрібен йому "ПриватБанк"? Можливо, більш потрібно захистити свою ділову репутацію? Але це питання до Ігоря Валерійовича", – сказав Данилишин.

Він додав, що справа "ПриватБанку" – це "питання ділових конструктивних переговорів колишніх і теперішніх власників" та закликав їх до конструктивного діалогу.

Нагадаємо, рішення про націоналізацію "ПриватБанку" ухвалили в грудні 2016-го. Через рік націоналізований "ПриватБанк" подав позов до високого суду Лондона проти колишніх власників Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова, а також ряду компаній, які, ймовірно, підконтрольні їм. У свою чергу Коломойський сказав, що він був змушений сам запропонувати націоналізацію "Приватбанку" через "способи штучного зниження капіталізації банку з боку НБУ.

Тодішня голова Нацбанку Валерія Гонтарева запевняла, що в ніч перед націоналізацією "ПриватБанку" колишні власники вивели з нього 16 млрд грн. А перед тим ніби вивели 110 млрд грн через фіктивні компанії.

18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про незаконність націоналізації "ПриватБанку" через порушення процедури, яка визначена на законодавчому рівні.

19 грудня Шостий апеляційний суд за клопотанням "ПриватБанку" призупинив розгляд скарги на рішення Окружного адмінсуду від 18 квітня 2019 року про скасування націоналізації банку до розгляду у Великій палаті Верховного суду справи за позовом сім'ї Суркісів.

Відео Засідання у справі націоналізації "ПриватБанку" не відбулося

Визнання недійсним договору купівлі-продажу акцій "ПриватБанку". Господарський суд столиці призупинив відповідне провадження на етапі дебатів. До закінчення розгляду іншої - пов'язаної справи. Учасників процесу про це не попередили, і на заплановане засідання вони прийшли. Але до суду потрапити не змогли: анонім повідомив про замінування.  

Засідання у справі націоналізації "ПриватБанку" не відбулося

Залиште свій коментар

Вибір редакції