Перейти до змісту
В НБУ заявили, що банківський сектор ще ніколи не був таким стійким

В НБУ заявили, що банківський сектор ще ніколи не був таким стійким

В НБУ кажуть про зростання довіри населення до банків

Голова НБУ Кирило Шевченко заявляє, що український банківський сектор продемонстрував високу стійкість в умовах пандемії COVID-19.

Таку думку Шевченко висловив у публікації для впливового американського аналітичного центру Atlantic Council, передає "Укрінформ".

За його словами, українські банки довели в період пандемії, що цілком здатні відповідати сучасним викликам у сфері капіталу, ліквідності, прибутковості й технологічних інновацій.

До того ж найяскравішою рисою стало повернення довіри з боку населення.

"Короткий відтік депозитів, свідками якого всі стали впродовж перших тижнів карантинних обмежень у березні 2020 року, нині вже є далеким спогадом", - зауважив Шевченко.

Зараз, запевнив він, в Україні стрімко зростають вклади населення: "Річний темп зростання депозитів з боку домогосподарств у національній валюті становить 27%, а в іноземній - 5%".

Відео НБУ зобов'язав банки розкривати клієнтам на сайтах повну інформацію про свої послуги та їх вартість

Банківська правда. Відсьогодні Нацбанк зобов'язав усі банки розкривати клієнтам на сайтах повну інформацію про свої послуги та їх вартість з урахуванням додаткових платежів. Якщо йдеться, зокрема, про кредит - повідомляти ставку, суму та період, у який клієнт має його сплатити, а також про можливі ризики. Наприклад, у разі несплати іпотечного кредиту, у вас можуть забрати житло. А ще - на банківських сайтах забороняють розміщувати рекламу та інформацію про акції, яка може ввести клієнтів в оману. За порушення цих правил фінустанови штрафуватимуть. Щоправда, найсерйозніше покарання становить 13 тисяч гривень.  

НБУ зобов'язав банки розкривати клієнтам на сайтах повну інформацію про свої послуги та їх вартість

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин