В новорічну ніч не думайте про олів'є... Виборюйте плазму!

В останній день 2010 року можна взяти участь в акції "Будь першим", яку проводить відомий український Інтернет-аукціон Aukro.ua.

Наближається новорічна ніч. Жіноча половина України в цей час зазвичай удосконалює свою красу і готує новорічний стіл. Чоловіча ж половина або терміново докуповує продукти до святкового столу, або відпочиває і набирається сил перед безсонною новорічною ніччю.

Але останній день 2010 року можна провести із більшою користю, яка запам'ятається на весь наступний рік. Можна взяти участь в акції "Будь першим", яку проводить відомий український Інтернет-аукціон Aukro.ua. Протягом місяця на цьому торговому майданчику Дід Мороз продає щодня по 3 цінних подарунка лише по 1 гривні кожний. Серед подарунків - GPS-навігатори та mp3-плеєри, кавоварки та хлібопічки, блендери та фотоапарати, телевізори та монітори, йогуртниці та мікрохвильовки, а також інші корисні речі.

І лише два дні - 31 грудня та напередодні Різдва 6 січня Дід Мороз продаватиме по 4 подарунка. І ви цілком можете стати одним з їхніх власників - для цього потрібно лише проявити кмітливість, обчислюючи час виставлення новорічним чарівником своїх подарунків за допомогою його підказок, і певну спритність.

"Свій перший товар останнього дня цього року я виставлю в той час, коли 31 грудня Санта Клаус в своєму офісі в Лапландії починає прийом відвідувачів, - розкрив секрет зимовий чарівник. - Другий - коли закривається Віденський кафедральний Собор Святого Стефана. Третій - за 40 хвилин до закриття у грудні Головпоштамту Санта Клауса. І останній - за 1 годину 10 хвилин після закриття для відвідувань найбільшого тигрового розплідника в Таїланді. А ще в новорічний вечір я, можливо, продам головний товар акції - плазмовий телевізор...".

Втім, у передноворічний день чарівник вирішив порадувати користувачів Аукро ще одним сюрпризом: протягом дня в абсолютно будь-який час будуть виставлені 6 цінних товарів також по 1 гривні. Мабуть, їх зможе купити той, хто просто щасливий у житті і буде періодично клацати по сторінці користувача "Дід Мороз", адже щоб дізнатися час виставлення лотів - розгадувати підказки не доведеться...

А один з переможців - користувач IDSX з Краматорська - вже насолоджується виграним подарунком: "Для мене це перша акція, в якій я щось виграв і при цьому не докладав жодних зусиль і вкладень. Найбільше здивувало, що я виграв фотоапарат з першого разу, я навіть не одразу в це повірив, справжнє новорічне диво! Вдвічі було приємно, що я як раз збирався купувати нову фотокамеру...".

Отже, запасайтеся енциклопедіями та іншими джерелами знань і тренуйте пальці. Їх спритність стане вам в нагоді, щоб швидко клацати по сторінці товару, виставленого користувачем "Дід Мороз"! Боротьба тут розгорається неабияка, і ще жоден товар не продавався довше, ніж півтори хвилини. А найперший подарунок - кавомолка - була продана за 18 секунд!

Але не турбуйтеся, якщо удача посміхнеться не вам... По-перше, можна продовжувати купувати подарунки до середини січня, а, по-друге, на Аукро є ще багато цікавих лотів по 1 гривні, один з яких цілком може стати новорічним подарунком вам або вашим близьким…

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: