В очікуванні напливу імпортної продукції в Україні почало дешевшати м'ясо

Закупівельні ціни живої ваги вже впали на гривню.

Протягом останнього тижня в Україні на гривню впали закупівельні ціни на живу вагу свиней. Якщо ще в середині січня кілограм живої ваги становив 27,5-29 грн, то нині вже продають і по 26,5 грн, а середня вартість упала до 27,5 грн.

Такі дані наводить аналітичний відділ Асоціації свинарів України.

"У кінці третьої декади січня закупівельні ціни відчутно посунулись у бік здешевлення. Так, нижня межа цінового діапазону опустилася до позначки у 26,5 грн/кг. Дехто із виробників озвучували максимальну ціну на рівні минулого тижня, проте такі високі ціни "виторгувати" вдається переважно тим, хто постачає продукцію безпосередньо на ринки. Проте ціна більшості тяжіє до середньої позначки у 27,5 грн за кілограм свинини живою вагою. Послаблення котирувань оператори ринку пов'язують із посиленням тиску з боку переробників. Останні відзначають низький попит та ризик "напливу" імпортної сировини", - ідеться в повідомленні.

Ще одна причина - заборона ввезення свинини до Росії та відповідно перенасичення українського ринку через зменшення ринків збуту.

Тим часом на ринках та в магазинах кілограм м'яса свинини та телятини продають удвічі-втричі дорожче за вартість живої ваги - від 50-60 грн до 100 грн. І здешевшання поки не помітно.

Інфографіку про те, як дорожчали продукти у 2015 році, дивіться на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: