В Одесі побудують метро

Дата публікації
В Одесі побудують метро

Мерія підготувала концепцію розвитку "Одеса – 2022"

Одеська влада запланувала до 2022 року запустити в місті "легке" метро, звести новий вокзал і побудувати міжнародний виставковий центр.

Влада Одеси визначила пріоритетні напрямки розвитку міста до 2022 року. У планах – новий залізничний вокзал і лінія "легкого" метро.

"Підготовлена концепція стратегічного розвитку "Одеса – 2022". У цьому документи викладені стратегічні цілі, а також першочергові кроки і колективні плани за пріоритетними напрямками. Деякі проекти цієї концепції не тільки існують на папері, але вже реалізовуються або будуть реалізовані в найближчому майбутньому", - повідомив мер Одеси Олексій Костусєв.

Серед найбільш масштабних проектів – зведення другого міського залізничного вокзалу на вулиці Столбовой і перегляд давно обговорюваних проектів створення в Одесі лінії метро. У місті буде створено 55 транспортних розв'язок і прокладено 37 кілометрів шляхів "поза вуличного" громадського транспорту – "легкого метро" або лінії швидкісного трамвая.

Розвиток міської інфраструктури також передбачає реконструкцію доріг та міжквартальних проїздів, запуск кількох нових тролейбусних маршрутів.

Також планується створити в Одесі міжнародний виставковий центр та представництва великих українських і міжнародних компаній.

Окрему увагу приділено реставрації історичного центру міста, яка має "відродити культурну самобутність і архітектурний вигляд Одеси".

Наступна публікація