В Одесі подорожчав хліб

Одеська влада перевіряє правомірність підвищення цін на хліб у місті.

Хліб
Архів
Хлібопекарська компанія "Одеський коровай" підняла ціни на низку сортів хліба, зокрема на найпопулярніші серед городян "Переяславський" та "Обідній".
 
Як передає кореспондент УНІАН, приміром, хліб сорту "Переяславський" у деяких торгових точках продають на 0,3 гривні дорожче, а батон "Обідній" можна купити за 2,7-2,8 гривні, на 25-30 копійок дорожче, ніж раніше. 

Керівництво ВАТ "Одеський коровай" не тільки відмовляється коментувати ситуацію, пов`язану з підвищенням цін на хлібобулочні вироби, але навіть назвати сорти хліби, на які змінені ціни. 

Тим часом, "Газета по-одесски" наводить дані про те, що ціни на продукцію "Одеського короваю" зросли в середньому на 10-12%: нова роздрібна ціна хліба "Обідній" становить 2,7 гривні, "Переяславського" – 1,9 гривні., "Пшеничного" першого сорту – 1,7 гривні, "Дарницького" – 1,8 гривні.
 
Коментуючи заяву голови правління "Одеського короваю" Тетяни Погребної про те, що ціни на соціальний хліб, за узгодженням з облдержадміністрацією, підвищуватимуться, начальник облуправління економіки Олександр Гордієнко заявив в інтерв`ю УНІАН, що "облдержадміністрація не давала згоди на підвищення цін на ці товари".
 
За словами в.о. голови облдержадміністрації Миколи Сердюка, "робоча група з аналізу економічної діяльності підприємства у складі співробітників податкової міліції, облпрокуратури, Служби безпеки та Антимонопольного комітету розпочала комплексну перевірку ВАТ "Одеський коровай".
 
Сердюк додав, що на зустрічі з головою правління ВАТ Погребною "обговорено питання підвищення цін на соціальні сорти хліба, проте компромісних рішень не знайдено. Хліб пішов у роздрібну торгівлю за новими цінами, з чим облдержадміністрація категорично не згодна".
 
У разі відсутності взаєморозуміння це хлібопекарське підприємство "може втратити одеський ринок", - додав Сердюк.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: