В одному із американських штатів бізнес сплачуватиме податки у біткоїнах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сама ідеї виникла у голови казначейства штату Джоша Мандела.

В американському штаті Огайо бізнесу дозволять сплачувати податки у біткоїнах.

Про це повідомляє Tech Crunch із посиланням на The Wall Street Journal.

Компаніям буде достатньо зайти на сайт OhioCrypto.com та зареєструватися для сплати податків у криптовалюті. Йдеться, зокрема, про акцизи на сигарети та страхові внески за співробітників.

Сама ідеї виникла у голови казначейства штату Джоша Мандела. На його думку, таке нововведення є сигналом того, що Огайо планує створити собі імідж штату, відкритого для впровадження технологій. 

Зазначається, що в інших американських штатах, як, наприклад Аризона, Джорджія та Іллінойс, також розглядалася ініціатива щодо дозволу сплачувати податки у криптовалюті, однак не була схвалена на законодавчому рівні. 

ВідеоСкандальний прокурор Дмитро Сус за час домашнього арешту організував біткойн-ферму

Скандальний прокурор Дмитро Сус заарештований. Солом’янський суд Києва ухвалив взяти його під варту на 40 днів. Прокуратуру закидає йому привласнення чужого майна завдяки займаній посаді. Зокрема слідчі кажуть, що він продавав вилучені під час обшуків гральні автомати та відеореєстратор. Уже майже рік як Суса звільнили з органів. За час домашнього арешту він організував удома біткойн-ферму.

Скандальний прокурор Дмитро Сус за час домашнього арешту організував біткойн-ферму

Нагадаємо, герой популярного американського серіалу з гумором пояснив, що таке криптовалюта, блокчейн, і чому це круто. Найпростіше пояснення інноваційної технології ХХІ століття вмістили у 20 слайдах.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції