Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В одну ногу з технологіями: українські чиновники декларують криптовалюту

Найбільше прихильників криптовалюти виявилося в Одеській обласній раді.

Українські депутати, чиновники та підприємці, що мають стосунок до держмайна, почали вказувати в електронних деклараціях біткоїни та іншу криптовалюту.

Про це повідомляє Opendatabot.

"За останні два роки 57 держслужбовців зареєстрували біткоїни як нематеріальні активи", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що найбільше власників популярної криптовалюти наразі працює в Одеській обласній раді, а на другому місці опинилися працівники Верховної Ради України.

Серед власників задекларованої криптовалюти опинилися депутат від БПП, голова київського осередку партії "Солідарність" Дмитро Білоцерковець, депутат від БПП Олексій Мушак, депутат, голова партії "Інтернет-партія України" Дмитро Голубов та низка представників Одеської облради, МВС, товариств з обмеженою відповідальністю тощо.

Цікаво, що Національний банк України не визнає біткоїн як віртуальну валюту, тому, за даними сервісу Opendatabot, значно збільшується ризик фінансових зловживань та корупції.

Нагадаємо, раніше голова РНБО Олександр Турчинов заявив, що в Україні будуть працювати над удосконаленням нормативно-правової бази для залучення країни до ринку криптовалют і легалізації майнінгової діяльності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції