Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Ощадбанку" назвали суму пені, яку Росія має сплачувати за збитки через анексію Криму

Суд оцінив суму збитків у 1,3 мільярда доларів.

За кожен день несплати завданих збитків українському "Ощадбанку" на суму 1,3 млрд доларів через анексію Криму Росія зобов'язана буде платити пеню – 97 тисяч доларів.

"Близько 97 тисяч доларів США. Саме така сума від сьогоднішнього дня і щодня нараховуватиметься за рішенням Арбітражного трибуналу в Парижі у разі невиконання Російською Федерацією зобов’язання відшкодувати "Ощадбанку" майже 1,3 млрд доларів збитків, завданих внаслідок анексії і окупації АР Крим", - написав у Facebook керівник "Ощадбанку" Андрій Пишний.

~97 000 дол.США. Саме така сума з сьоднішнього дня і щодня нараховуватиметься за рішенням Арбітражного трибуналу в...

Опубліковано Андрієм Пишним Вівторок, 27 листопад 2018 р.

Раніше у російському Міністерстві юстиції заявили, що не визнають рішення міжнародного арбітражу про стягнення 1,3 млрд доларів на користь "Ощадбанку" за позовом про втрату активів у Криму.

Подібна ситуація нині й з газовим боргом - російський "Газпром" винен "Нафтогазу України" 2,56 млрд доларів плюс щоденна пеня, яка почала набігати від початку березня 2018 року.

Відео"Ощадбанк" виграв у міжнародному суді справу проти Росії

Згідно з рішенням Арбітражного трибуналу в Парижі, Москва має виплатити українському державному банку мільярд триста мільйонів доларів. Це відшкодування збитків, завданих незаконною анексією півострова. Росія вже заявила: ухвали не визнає та виконувати її не збирається.

"Ощадбанк" виграв у міжнародному суді справу проти Росії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції