В РФ підрахували обсяг забороненої до ввезення новими санкціями продукції з України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мінекономрозвитку РФ оцінив обсяг санкційної продукції.

Обсяг продукції з України, який потрапив під введені Російською Федерацією (РФ) додаткові санкції, оцінили у 2018 році в суму близько 510 млн доларів.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства економічного розвитку РФ.

"Ввезення санкційних товарів (додатково заборонених у 2018 році) з України до Росії за 2018 рік становитиме, за попередніми оцінками, близько $510 млн", - йдеться в повідомленні.

Там також додали, що загальний імпорт товарів з України в Росію в 2017 році становив $4 млрд 912,1 млн.

Нагадаємо, 29 грудня російський уряд оприлюднив перелік товарів з України, які заборонили ввозити на російську територію. До переліку заборонених товарів з України потрапили пшениця, соняшникова олія, готова або консервована риба, ікра осетрових, кондитерка, шоколад, хліб, консервовані овочі та фрукти, соки, пиво і вино.

Перед цим, 26 грудня, РНБО України ухвалила рішення про запровадження нових санкцій проти РФ через агресію у Керченській протоці. Насамперед обмежувальні заходи ввели щодо юридичних та фізичних осіб - російських компаній, бізнесменів, політиків та депутатів, працівників силових структур. У відповідь РФ заборонила імпорт низки українських товарів. 

Відео РНБО ввела нові санкції проти Росії за агресію в Керченській протоці

Ввести нові українські санкції проти Росії за агресію в Керченській протоці. Таке рішення ухвалили на засіданні Ради національної безпеки та оборони. Санкції стосуватимуться юридичних та фізичних осіб - компаній, бізнесменів, політиків та працівників силових структур, які активно підтримали чи сприяли агресії проти України.

РНБО ввела нові санкції проти Росії за агресію в Керченській протоці

Залиште свій коментар

Вибір редакції