В Росії назвали найбагатших людей країни

Вже вдруге поспіль Володимир Лісін - власник металургійних активів стає найбагатшою людиною Росії. Його статки насьогодні складають 28,3 мільярди доларів.

Другий раз підряд найбагатшим росіянином року став власник Новоліпецкого меткомбінату Володимир Лісін (28,3 млрд доларів). Рейтинг російських мільярдерів 2011 склав журнал "Фінанс".

Видання констатувало, що це - передбачуваний результат для усіх, хто стежив за котируваннями Новолипецкого меткомбінату - основи статку мільярдера № 1, адже за 2010 рік компанія подорожчала в півтора рази.

"Одні тільки пакети в НЛМК Володимиру Лісіну вистачило б, щоб обійти Михайла Прохорова, що зайняв друге місце, з усіма "Полюсами Золото" і "Русалами". Ні про яку щільну боротьбу, подібну до тієї, що спостерігалася в лютому 2010-го, цього року навіть мова не йшла. Повна і беззастережна перемога", - коментує журнал перше місце Лісіна.

Другим в рядку виявився Михайло Прохоров, власник групи "Онексім", чиї активи видання оцінило в 22,7 млрд доларів. Якщо Лісін і Прохоров зберегли свої місця в рейтингу, то Роман Абрамович (17, 1 млрд доларів) уперше не потрапив в трійку найбагатіших - його потіснив Алішер Усманов (19, 9 млрд доларів), засновник "Металлоинвеста", що активно інвестує в Інтернет і телекоми.

Четверте місце дісталося Олегу Дерипасці (19 млрд доларів) - генеральному директорові і власникові "Базового елементу", чий основний актив - UC Rusal.

Варто відмітити, що 29 місце з активами в 4,95 млрд доларів в рейтингу журналу зайняв російський бізнесмен, що володіє українською групою "Смарт-холдинг”. Цікаво, що група володіє 25% компанії „Метінвест” (75% акцій якої належить СКМ Рината Ахметова).

На 385-м місці виявився акціонер VS Energy, що інвестує в українську енергетику і нерухомість, Михайло Воєводін (0,22 млрд доларів), а на 396-му - співвласник цієї компанії Сергій Шаповалов (0,22 млрд доларів).

Читайте також:

Forbes склав рейтинг найдорожчих покупок олігархів у 2010 році

Роман Абрамович вивіз "Современник" на перші гастролі до Лондона

Ахметов задарував екс-посла США ручками на 5,7 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: