В серпні киянам не підвищуватимуть тарифи ЖКГ

На сьогоднішній день не ухвалено рішення щодо підвищення тарифів на тепло у зв'язку із підвищенням ціни на газ для підприємств теплокомуненерго.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак виключає підвищення тарифів на тепло й гарячу воду для населення з 1 серпня через підвищення ціни на газ для підприємств теплокомуненерго на 50%.

"На сьогоднішній день не ухвалено рішення щодо підвищення тарифів на тепло у зв'язку із цим подорожчанням (підвищенням ціни на газ), тому що немає сьогодні рішення Кабміну про автоматичне підняття (тарифів), немає висновку НКРЕ щодо ціни й немає висновку цінової інспекції щодо собівартості послуг", - сказав Мазурчак.

При цьому він зазначив, що відсутність зазначених рішень і висновків може призвести до чергових нарахувань за компенсацією різниці в тарифах підприємствам ТКЕ.

Так, з його слів, у зв'язку із цим під кінець року поряд з існуючою сумою компенсації в 2 млрд гривень можуть з'явитися додаткові 700 млн гривень.

Як повідомлялося, раніше міністр житлово-комунального господарства Юрій Хіврич прогнозував підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги на 20-30% з 15 жовтня.

Національна комісія регулювання електроенергетики підвищила граничну ціну на природний газ для підприємств комунальної теплоенергетики на 50%, або на 436,42 гривні за тис. куб. м до 1 309,2 гривні за тис. куб. м з 1 серпня.

НКРЕ постановою №812 від 13 липня підвищила з 1 серпня роздрібні ціни на природний газ для населення в середньому на 50% до 72,54-295,41 коп/куб. м (із ПДВ).

Читайте також:

Восени ціни зростуть на 15%

Азаров пропонує роздати українцям газові лічильники

Азаров: уряд не змінить рішення про підвищення цін на газ

ВідеоВ серпні киянам не підвищуватимуть тарифи ЖКГ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: