В серпні киянам не підвищуватимуть тарифи ЖКГ

На сьогоднішній день не ухвалено рішення щодо підвищення тарифів на тепло у зв'язку із підвищенням ціни на газ для підприємств теплокомуненерго.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак виключає підвищення тарифів на тепло й гарячу воду для населення з 1 серпня через підвищення ціни на газ для підприємств теплокомуненерго на 50%.

"На сьогоднішній день не ухвалено рішення щодо підвищення тарифів на тепло у зв'язку із цим подорожчанням (підвищенням ціни на газ), тому що немає сьогодні рішення Кабміну про автоматичне підняття (тарифів), немає висновку НКРЕ щодо ціни й немає висновку цінової інспекції щодо собівартості послуг", - сказав Мазурчак.

При цьому він зазначив, що відсутність зазначених рішень і висновків може призвести до чергових нарахувань за компенсацією різниці в тарифах підприємствам ТКЕ.

Так, з його слів, у зв'язку із цим під кінець року поряд з існуючою сумою компенсації в 2 млрд гривень можуть з'явитися додаткові 700 млн гривень.

Як повідомлялося, раніше міністр житлово-комунального господарства Юрій Хіврич прогнозував підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги на 20-30% з 15 жовтня.

Національна комісія регулювання електроенергетики підвищила граничну ціну на природний газ для підприємств комунальної теплоенергетики на 50%, або на 436,42 гривні за тис. куб. м до 1 309,2 гривні за тис. куб. м з 1 серпня.

НКРЕ постановою №812 від 13 липня підвищила з 1 серпня роздрібні ціни на природний газ для населення в середньому на 50% до 72,54-295,41 коп/куб. м (із ПДВ).

Читайте також:

Восени ціни зростуть на 15%

Азаров пропонує роздати українцям газові лічильники

Азаров: уряд не змінить рішення про підвищення цін на газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: