В США "луснув" черговий банк

У 2009-му році 99 фінансово-кредитних організацій США зазнали краху, з них - 25 банків. Ще 400 банків - на межі кризи.

Черговий банк закритий у США за фінансовими показниками.

Всього у 2009 році в країні "луснули" 99 фінансово-кредитних організацій. Про це поінформувала Федеральна корпорація зі страхування депозитів (FDIC).

За весь 2008 рік, коли вибухнула фінансова криза, у США зазнали краху 25 банків - майже в чотири рази менше, ніж у нинішньому році. Регулятор закрив "San Joaquin Bank" в Каліфорнії, розмір активів якого на кінець вересня становив 775 млн доларів і сумою депозитів 631 млн доларів.

Сума страхування склала з початку року понад 20 млрд доларів проти 17,6 млрд доларів за весь 2008 рік.

У проблемному списку регулятора числяться понад 400 американських банків із загальним розміром активів майже в 300 млрд доларів - це найгірший показник за останні 15 років.

Аналітики пророкують, що рахунок банкам, які не переживуть "великої рецесії", буде обчислюватися сотнями. За статистикою регулятора, 13% фігурантів "чорного списку" вибувають з нього після банкрутства або поглинання.

Масове закриття банків на хвилі фінансової кризи, що охопила США, привело до того, що протягом найближчих п'яти років бюджету доведеться виплатити у вигляді страховки близько 70 млрд доларів.

Читайте також:

Американським банкам загрожує друга хвиля кризи

У Сполучених Штатах міста-банкрути зноситимуть бульдозерами

У США пом'якшено умови покупки збанкрутілих банків

США загрожує гіперінфляція на рівні Зімбабве

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: