В терміналах i-Box "застрягли" 60 мільйонів гривень

Близько 15% всіх терміналів платіжної системи i-Box, розташованих у Києві і на півдні країни, як і раніше не працюють.

Після збою в роботі системи терміналів платіжної мережі i-Box чверть платежів на суму понад 60 мільйонів гривень все ще не дійшли до кінцевих одержувачів. Близько 15% всіх терміналів, розташованих у Києві і на півдні країни, як і раніше не працюють.

У компанії запевняють, що скоро всі неполадки будуть виправлені. За словами директора Департаменту розвитку партнерської мережі компанії "Айбокс" Павла Вакуловського, станом на 11 лютого повністю відновлена робота парку терміналів на півночі, сході і центрі країни. Знову запустити решту тимчасово не працюючих терміналів у компанії обіцяють до 15 лютого.

Нагадаємо, проблеми в роботі мережі i-Box (всього в Україні 5340 терміналів) були зафіксовані наприкінці січня. Платежі, які проводяться через термінали, перестали доходити до кінцевих одержувачів, а через кілька днів термінали були відключені.

За офіційною версією компанії, причиною збою (усунути який "Айбокс" обіцяла до 8 лютого) став перехід на нову процесингову систему - "Об'єднану систему миттєвих платежів" (ОСМП).

Втім, є й інші гіпотези. "Збій - привід, технічну проблему можна було вирішити за день-два. Швидше за все, компанія не потягнула кредит в 30 млн доларів, тепер її куплять конкуренти - цікавість виявляє російська компанія ОСМП, в якої, до речі, немає власних терміналів. Як тільки "Айбокс" куплять, все знову запрацює", - заявив експерт з інвестицій Денис Прутчиков.

У ОСМП підтвердили, що компанія веде з "Айбокс" ділові переговори, і, можливо, вони будуть працювати разом. У "Айбокс" же цю версію спростували, ще раз підкресливши, що проблеми виключно технічні.

Читайте також:

Термінали I-Box знову запрацювали

Збій в терміналах I-Box зупинив тисячі платежів

Валютні кредитки оголошені "поза законом"

12 українських банків перебувають на стадії ліквідації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: