Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Укравтодорі" прокоментували потрапляння українських доріг до найгірших у світі

В агентстві запевняють, що ситуація кардинально зміниться на краще.

Рейтинг якості доріг Global Competitiveness Index, в якому Україна посіла 130-е місце із 137, базується на даних 2016 року і не враховує результати масштабного проведення ремонтів українських доріг у 2017-2018 роках.

Про це заявляє Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор").

В агентстві нагадали, що минулого року в Україні було відремонтовано рекордну за останні 14 років кількість кілометрів доріг – 2 177 км. Цього року планується відремонтувати до 4 000 км разом із дорогами місцевого значення.

В "Укравтодорі" визнали, що велика частина доріг в Україні досі перебувають у незадовільному стані або наближеному до незадовільного. У відомстві зазначають, що на це є свої причини.

Так, на відміну від інших країн у рейтингу, на фінансування доріг в Україні роками виділялися мінімальні кошти, наголошує "Укравтодор". В країні майже не ремонтувалися дороги, за винятком періоду 2011-2012 рр.

"Пропущені міжремонтні терміни, невідповідність сучасним навантаженням, відсутність сучасних технічних стандартів призвели до того, що тепер треба більше часу та більше коштів для відновлення доріг", - йдеться у заяві.

В "Укравтодорі" запевняють, що протягом 2017-початку 2018 року дорожна галузь отримала фундаментальні зміни, які протягом найближчих п’яти років кардинально змінять ситуацію на дорогах в Україні.

В агентстві зауважили, що відповідно до рейтингу Global Competitiveness Index, найбільш проблемними факторами для ведення бізнесу в Україні (за результатами 2016 року) названо високий рівень інфляції, високий рівень корупції, нестабільну політичну ситуацію, ставки податків та податкове регулювання.

ДО УВАГИ ЖУРНАЛІСТІВ, що ПОСИЛАЮТЬСЯ на РЕЙТИНГ ЯКОСТІ українських доріг Опублікований рейтинг якості доріг має в...

Опубліковано Укравтодор 4 червня 2018 р.

Як складається рейтинг Global Competitiveness Index

Індекс глобальної конкурентоспроможності (The Global Competitiveness Index) - це глобальне дослідження і рейтинг країн світу за показником економічної конкурентоспроможності. Він розрахований за методикою Всесвітнього економічного форуму, заснованої на комбінації загальнодоступних статистичних даних і результатів глобального опитування керівників компаній.

Індекс глобальної конкурентоспроможності складається із 113 показників, які об'єднані у 12 контрольних показників: якість інститутів, інфраструктура, макроекономічна стабільність, здоров'я і початкова освіта, вища освіта і професійна підготовка, ефективність ринку товарів і послуг, ефективність ринку праці, розвиненість фінансового ринку, рівень технологічного розвитку, розмір внутрішнього ринку, конкурентоспроможність підприємств, інноваційний потенціал.

За усіма показниками Україна у цьогорічному рейтингу Global Competitiveness Index посіла 81-е місце. Лідерами рейтингу є Швейцарія, США та Сінгапур. Останні місця займають Чад, Мозамбік та Ємен.

ВідеоВ ремонт українських доріг вкладуть 3 мільярди гривень - Економічні новини

Національний банк України встановив такі курси валют. Долар коштує 26 гривень 9 копійок. Офіційний курс євро на сьогодні – 30 гривень 16 копійок. Як повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, 3 мільярди грн виділено на ямковий ремонт доріг. Серед усіх ягід, які ростуть в українських господарствах, половину займає смородина. Друге місце – за садовою суницею. А на третьому – малина. Найбільше безробітних, за останніми статистичними даними, серед управлінців та службовців. Прибиральники та вантажники становлять п`яту частину тих, хто не працевлаштований. Також у пошуку місця роботи працівники сфери торгівлі та послуг. 

В ремонт українських доріг вкладуть 3 мільярди гривень - Економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції