Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні будуть конфісковувати землю у росіян, якщо вони її куплять – міністр

Ринок землі планують запустити з жовтня наступного року.

Громадяни Росії не зможуть купувати в Україні землі сільськогосподарського призначення після відкриття ринку. Якщо це все ж станеться, така земля буде підлягати конфіскації.

Про це на брифінгу заявив міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов, передають Українські Новини.

"Ми не можемо просто бігати з шашками і придумувати своє. Там, де санкції, де є агресор - це, звичайно, конфіскація. Але ми повинні побудувати моніторинг і правила гри такі, що б ми могли більш широко застосовувати цей механізм", - сказав він у відповідь на питання про ймовірні заходи щодо росіян, які можуть придбати в Україні землю за допомогою певних схем.

Милованов зазначив, що Україна поважає своїх міжнародних партнерів, проте також повинна захищати свій суверенітет.

Нагадаємо, Міністерство розвитку економіки і торгівлі оприлюднило законопроєкт про ринок землі, який влада планує запустити від 1 жовтня 2020 року. Детально про плани влади щодо запуску ринку землі в Україні від 1 жовтня 2020 року, читайте на ТСН.ua за цим посиланням

Відео Уряд оприлюднив проект закону про ринок землі для громадського обговорення

Ухвалення саме цього закону є умовою скасування мораторію на продаж землі, який триває вже 18 років. Про те що не можна так поспіхом відкривати ринок землі - у регіонах агріарії вийшли з протестами. У столиці на прес-конференцію вийшов і міністр економрозвитку, який заявив, що ринок землі не відкривають, вони лишень виводять його з тіні.  

Уряд оприлюднив проект закону про ринок землі для громадського обговорення

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції