В Україні бюджетники достроково отримають зарплату

Держказначейство достроково виплатить зарплату бюджетникам

Державне казначейство України в зв’язку з завершенням бюджетного року, здійснюватиме дострокову виплату заробітної плати працівникам усіх установ, організацій і підприємств бюджетної сфери.

Виплати будуть здійснюватися включно по 30 грудня 2009 року, і дозволить працівникам вчасно здійснити підготовку до новорічних та різдвяних свят.

Раніше повідомлялося, що Міжнародний валютний фонд вже відхилив прохання України про надання додаткового фінансування в обсязі 2 мільярдів доларів. Це рішення було обґрунтоване невиконанням Україною зобов'язань у рамках ухваленої разом із фондом програми.

Фонд відмовився виділяти Україні четвертий транш антикризового кредиту в розмірі 3,8 мільярда доларів, вирішивши дочекатися завершення виборів в Україні.

Пізніше представниця департаменту МВФ з питань зв'язків з громадськістю Сімонетта Нарді заявила, що МВФ для активізації дискусії з Україною, яка хоче отримати черговий транш кредиту, чекає на визначеність із держбюджетом на 2010 рік.

У той же час, в МВФ нічого не сказали про дискусію з приводу можливої згоди фонду на переказ частини коштів із золотовалютних резервів Нацбанку уряду.

Читайте також:

МВФ дасть Україні кредит тільки в обмін на бюджет

МВФ відмовився надати Україні екстрену допомогу

Київ пообіцяв МВФ підвищити ціни на газ для населення

Гриценко вважає, що уряд посадив Україну на голку МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: